Who are we

:: معرفی شرکت

جهان هر روز در حال توسعه است. روند رو به رشد توسعه در جهان، نیازهای روز آمدی را برای انواع صنایع ایجاد می­ کند. از جمله مهمترین این صنایع، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است که در فرآیند و توسعه ، همواره نیازمند تجهیزات و امکانات جدید است. یکی از بخش­های مهم این صنایع ، پمپ­ های فرآیندی است که به عنوان قلب تپنده واحدهای صنعتی شناخته می­ شود.

تعداد اندکی از شرکت­ های تولید کننده پمپ ­های فرآیندی در کشور وجود دارند که قادر به تولید بر پایه تکنولوژی و دانش روز دنیا باشند؛ این امر، موسسان شرکت ” امرتات پمپ آسیا ” را بر آن داشت تا با بهره­ گیری از تجربیات ارزنده بدست آمده از اجرای پروژه­ های ملی و نیز همکاری با کمپانی­ های بنام جهانی که آمادگی انتقال تکنولوژی و دانش روز دنیا را دارند، ساخت انواع پمپ­ های فرآیندی را بومی سازی کرده و در داخل کشور عزیزمان اقدام به تولید این تجهیزات نماید.

اندیشه بنیان­گزار این مجموعه ، جناب آقای مهندس محمد اسماعیل کراچیان که از مدیران بنام صنعت کشور بوده و سال­ها مسئولیت مدیریت عاملی شرکت توانیر، مدیریت عاملی شرکت ملی گاز ایران ، مدیریت طرح­ها در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ، شرکت پترو پارس ، شرکت نفت ستاره خلیج فارس و موسس پالایشگاه گاز کنگان (از عظیم ترین پالایشگاه های خاورمیانه)، فاز یک پارس جنوبی، طرح پالایشگاه تولید بنزین از میعانات گازی در بندرعباس و مدیر طرح­هایی چون شرکت پمپ و توربین تبریز ، موتورهای الکتریکی جوین ، کشتی سازی خلیج فارس، پروژه پارادایب هند و ده­ها طرح ملی صنعتی دیگر در کشور را عهده ­دار بوده، همواره بر مبنای حمایت از تولید ملی و بهره­ گیری مناسب از توانمندی کارشناسان داخلی و استفاده بهینه از منابع ملی بوده است و تاسیس مجموعه تولیدی “امرتات پمپ آسیا ” توسط ایشان نیز در همین راستا و به منظور بومی سازی صنعت و استفاده از ظرفیت­های صنعتی موجود در کشور انجام شد.

از دیگر موسسین و بنیانگزاران شرکت “امرتات پمپ آسیا” ، شرکت  . Source pumps & systems Co می­ باشد. این شرکت سالیان طولانی، سابقه همکاری با شرکت پمپ سازی Sulzer از کشور آلمان (یکی از شناخته ترین شرکت های پمپ سازی در سطح جهان)  را داشته و قطعات و تجهیزات مختلفی را برای این شرکت تولید می کند.

مجموعه تولیدی ” امرتات پمپ اسیا” به عنوان یکی از شرکای این شرکت مبتنی بر استراتژی انتقال تکنولوژی و دانش فنی به فعالیت می ­پردازد. بدین ترتیب ” امرتات پمپ آسیا ” قادر است با بهره­ گیری از دانش فنی روز دنیا و بکارگیری توانمندی­ ها و ظرفیتهای کارشناسی و فنی داخل کشور ، تولید انواع پمپ­های فرآیندی را بطور کامل در کشور عزیزمان ایران به انجام رساند و با جایگزینی نمونه­ های خارجی با محصولات تولیدی داخل، سهم کوچکی در بومی سازی صنعت و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، که یک وظیفه ملی و  میهنی بوده و همواره مورد تاکید بزرگان کشور بوده است، داشته باشد. افتخار ما انجام تلاشی هرچند کوچک در راستای تولید تجهیزات صنعتی با برند ایرانی و بالیدن به تخصص ، تفکر و تعهد ایرانی اسلامی است.

 Oil and gas industries-

 Power plant and energy industries-

Petrochemical Industries-

Mining Industry-

Other industries-

چشم انداز و الویت ها::

شرکت امرتات پمپ آسیا با تکیه بر تجربه مدیران خود در صنعت کشور و تجارب شریک استراتژیک خود در تولید پمپ­های گریز از مرکز تلاش می­کند تا در سال 1400 به یکی از سه شرکت پیشرو در تولید پمپ­های گریز از مرکز ایران تبدیل شود.

-سیستم تضمین کیفیت

-تست

-مونتاژ

-ماشینکاری و ساخت

-تحقیق و توسعه